Para Yatırma

Site hesabınıza yatırım sayfasındaki yatırım yöntemlerini kullanarak para yatırabilirsiniz. Tüm yatırım yöntemleri ile yatırım talepleriniz 7 gün 24 saat, deneyimli finans ekibimiz tarafından işleme alınarak tamamlanır. Para yatırma formunda belirtilen bilgilerin doğruluğu üyelerin sorumluluğundadır. Hatalı bilgi girilmesi sonucunda ortaya çıkabilecek zarardan site sorumlu tutulamaz. Para yatırma formunda girilen bilgiler ile para yatıran üyenin bilgileri aynı olmak zorundadır.

Destek almak isterseniz canlı destek hattımız ile iletişim kurabilirsiniz. Yatırım yöntemlerinin güncel minimum ve maksimum tutarları için “Para Yatır” kısmından kontrol edebilmektesiniz.

Para Çekme

Site hesabınızda çekim sayfasındaki çekim yöntemlerini kullanarak para çekebilirsiniz. Güncel bilgilerimizi müşteri hizmetlerinden talep edebilirsiniz. Para çekim formunda belirtilen bilgilerin doğruluğun üyelerin sorumluluğundadır. Çekim talepleriniz 7 gün 24 saat kabul edilmektedir. Oynanan bahisler ile bağlantılı bir hile veya hile teşebbüsünün tespit edilmesi halinde üyeliğe son verilir, çekim talebi iptal edilir. Para çekme talimatınızdaki bilgilerde bir sorun olması durumunda talimat iptal edilerek düşülen tutar hesabınıza geri eklenir. Hesabınızda bonus varsa, para çekim talimatını bonus şartlarınızı tamamladıktan sonra verebilirsiniz.

Yapılacak olan çekim işlemlerinde, tarafımızdan kaynaklanan kesintiler bakiyenize manuel olarak eklenmektedir. Bu kesintilerden maksimum yapabileceğiniz çekim 10 katıdır. Sitemizde 7 gün 24 saat günlük 1 defa çekim talebi verebilmektesiniz. Hesap güvenliğimiz adına sitemizde 02.00-08.00 saatleri arasında 1.000 TL üzeri talep verememektesiniz.

Çekim limitleri;

Tek seferde çekilebilecek minimum tutar: 100 TL

Tek seferde çekilebilecek maksimum tutar: 10.000 TL

Haftalık çekilebilecek maksimum tutar: 70.000 TL

Aylık çekilebilecek maksimum tutar: 300.000 TL